Ana Sayfa,  En Çok Merak Edilenler,  Genel

Cuma Günü Trene Bineyim Pazartesi İş Başı Yapayım Mümkün mü ?

Evet Mümkün !

Cuma Günü 18.00’da hareket eden Trene binip Pazar günü evinize dönebilirsiniz.


Gidişimiz Tren, dönüşümüz Uçak olursa tabi ki .


Cuma günü 18.00‘da hareket eden Doğu Ekspresi trenimize biniyoruz ve keyifli seyahatimizin tadını çıkartıyoruz.  25 Saat süren yolculuğun ardından Cumartesi günü ortalama olarak saat 19.00 sularında Kars’a giriş yapmış bulunuyoruz.


Cumartesi Akşamı ortalama saat olarak 19.00‘da trenden indikten sonra Konaklama yapacağımız yere yerleşiyoruz ve hiç vakit kaybetmeden Kars Merkez içinde ufak tur yapabilir, Kafkas oyunlarını izleyebilir ve Kars Mutfağını tadabilirsiniz.


Cumartesi gecesi Kars’ta 1 gece konakladıktan sonra Pazar Günü gitmek istediğiniz bölgeye göre uçak seferinizi ayarlayıp Pazar günü evinize geçiyorsunuz. ( Uçak seferleri genelde öğle saatlerinde olmakta. )


En kısa Doğu Ekspresi rotası bu şekildedir. Eğer vaktimiz kısıtlıysa ve Doğu Ekspresi tadını çıkartmak istiyorsak en ideal plandır.

Fakat bu palanı yaptığınız takdirde Akşam saatlerinde Kars’a varıp ertesi gün hemen geri döneceğiniz için Ani Harabeleri, Çıldır Gölü, Kars Kalesi gibi kültür turlarına vakit ayıramamış olmaktasınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir